O nás

 

Spoločnosť VEL SYSTEM, s.r.o.  sa zaoberá návrhom a predajom registračných známok pre psov s dlhoročnou tradíciou. Na trhu sme sa presadili najmä kvalitou a spokojnosťou zákazníka.

V súčasnosti sa naša spoločnosť zaoberá vývojom nových typov známok, ktoré nebudú len pre mestá a obce, ale i súkromné  osoby a majiteľov štvornohých kamarátov. Pre naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, ktorú dosahujeme vďaka kvalite materiálov a technológií, ktorou sú vyrábané. Našou prioritou je rozširovať a obohacovať sortiment o nové prvky. O týchto novinkách sa naši zákazníci môžu informovať prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne. Na našich stránkach máme  aj pokrokový dopytový formulár, kde sa každý môže dostať ihneď po informácie, ktoré potrebuje. Objednaný tovar posielame kurierskou službou, čo šetrí čas i prostriedky.

Spoločnosť VEL SYSTEM s.r.o. má dobrú spoluprácu so zahraničnými dodávateľmi. Riadime sa požiadavkami našich zákazníkov, aby sme skvalitnili služby. Nesustále sledujeme proces výroby, aby sme dosiahli stálu kvalitu a Vašu spokojnosť. Našim cieľom  je dodávať kvalitné výrobky v požadovanej kvalite, načas a za ceny, ktoré na trhu patria medzi najvýhodnejšie. Budeme radi, keď nás oslovíte. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu s Vami.

Za spoločnosť VEL SYSTEM, s.r.o. Libor Malár - konateľ